Kierownictwo Urzędu


 

Burmistrz

Dorota Konieczna-Enözel

Tel. 748365487, e-mail: burmistrz@pieszyce.pl

 

Zastępca Burmistrza

Krzysztof Galiak

Tel. 748365355, e-mail: k.galiak@pieszyce.pl

 

Skarbnik Gminy

Kazimierz Wrona

Tel. 748365492, e-mail: wf@pieszyce.pl

 

Sekretarz Gminy

Arkadiusz Zaruski

Tel. 748365487, e-mail: sekretarz@pieszyce.pl

 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Anna Orawczak

Tel. 748365424, e-mail: aorawczak@pieszyce.pl

 

Kierownik Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Rozwoju i Infrastruktury Technicznej

Patrycja Pytlak

Tel. 748365282, e-mail: ppytlak@pieszyce.pl

 

Kierownik Wydziału Gospodarki Gruntami i Rolnictwa

Sylwia Orlińska

Tel. 748365268, e-mail: s.orlinska@pieszyce.pl

 

Kierownik Wydziału Edukacji i Promocji Gminy

p.o. Sławomir Szel

Tel. 748365238, e-mail: slawek_promocja@pieszyce.pl

 

 

 

 

Informacja wytworzona przez:
Arkadiusz Zaruski
email: azaruski@pieszyce.pl tel.:748367246 fax: 748367230
, w dniu:  01‑01‑2016 00:49:27
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Arkadiusz Zaruski
email: azaruski@pieszyce.pl tel.:748367246 fax: 748367230
, w dniu:  01‑01‑2016 00:49:27
Data ostatniej aktualizacji:
13‑09‑2017 10:16:33
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie